Google Ad Planner: що нового?
Шановні колеги, якщо Ви відповідаєте за медіа-план у рекламній агенції, Вам напевно відомо, як важко іноді спланувати онлайн кампанію. Виникає багато запитань: як охопити велику кількість користувачів, але при цьому тільки потрібну цільову аудиторію? До того ж, як зробити звіт по мільйонах доцільних сайтів для рекламної кампанії?
Щоб полегшити життя колег-рекламістів, деякий час тому ми запустили Google Ad Planner. Цей інструмент дозволяє об’єднати рекламодавців та видавців сайтів. Просто введіть демографічні характеристики та сайти, асоційовані з Вашою цільовою аудиторією, і Google Ad Planner видасть інформацію про сайти, які Ваша аудиторія скоріш за усе відвідує.
Створюйте медіа-план
Якщо інструмент Google Trends ми запропонували для користувача, то Google Ad Planner було розроблено з думкою про рекламіста. Використовуйте цей інструмент, щоб швидко створити медіа-план та експортувати його в файл .csv. Такий файл потім можна передивитись за допомогою будь-яких інших програм.
(Натисніть на зображення, щоб збільшити)
Керуйте листом сайтів
За допомогою трьох методів розбивки сайтів на категорії можна обрати зручний для себе спосіб відображення і ієрархії сайтів зі свого медіа-плану. А функція фільтрації інших сайтів допоможе звузити результати пошуку до сайтів, які приймають оголошення чи сайтів зі специфічної категорії (наприклад, «Відео ігри») або сайтів з певною доменною зоною (наприклад, ".edu").
(Натисніть на зображення, щоб збільшити)
Аналізуйте медіа-план
Інтерактивна таблиця дозволяє порівняти сайти з певного медіа-плану за демографічними ознаками, трафіком та кількістю унікальних відвідувачів. На прикладі, показаному нижче, червона бульбашка - це сайт, аудиторію якого переважно складають жінки віком до 35 років, а це не співпадає з загальною демографією медіа-плану. Знайшовши такі нестандартні сайти, можна легко змінювати націлювання медіа-плану.
(Натисніть на зображення, щоб збільшити)
Ми сподіваємось, що цей інструмент стане Вам у нагоді і допоможе добрати великі і малі сайті, які було б важко знайти будь-яким іншим чином. Як завжди, не забувайте, що Ad Planner – це новий продукт, тому ми будемо вдячні за Ваші відгуки та пропозиції.
10 коментарів :
очень класная тулзень ребята!
нужно еще научится им пользоватся но вообще бобма - такие данные раньше получить можно было только через тестирование
Надзвичайно цікавий софт.
Особливо наразі, коли криза спонукає пильніше ставитися до медіа-планів офф-лайнових ресурсів.
Чекаю на достойну локалізацію;) А поки що будемо вивчати Довідку:)))
соц-дем работает только в Америке. Без него норального медиапланирования не сделать.
Вітаю,
знайшов помилку в гугл транслейт. не довго шукаючи сапорт пишу сюди.
ось власне: http://translate.google.com/translate_t?sl=auto&tl=en#auto|en|%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%8F
слово знаННя здається пишеться з 2ма Н.
Не повірите але я засумнівався, що пишеться дві букви Н :)
ось, не перекладає http://translate.google.com/translate_t?sl=auto&tl=en#auto|en|%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F
щасти,
Хочеться побачити українізований Google Analytics!! i Adsense!
...так - інтерфейс конче потрібно українізувати. На користування цією примочкою піде занадто багацько часу через переклад.
Нажаль поки що на близьке майбутнє якихось планів щодо українізації цих продуктів немає.
ИМХО. Рекламная кампания должна привлекать потребителя. Нужно делать что-то настолько новое и завораживающее, что человек просто будет поражен (а сильыне эмоции хорошо укрепляют информацию в памяти).
Бесполезная вещь на сегодняшний день для планирования компаний как в уанете, так и в рунете :(
а жаль :(
Скажіть, а під фразою "Керуйте листом сайтів" мається на увазі list of websites, тобто СПИСОК сайтів чи щось інше?
Дописати коментар