Google серйозно ставиться до боротьби з матеріалами із зображенням сексуального насильства над дітьми в Інтернеті й забороняє використовувати свої платформи для поширення такого контенту. Ми створили спеціальний сайт
https://protectingchildren.google/intl/uk/, щоб захистити якомога більше дітей, та сьогодні представляємо українську версію сайту.
На цьому сайті зібрана інформація про наші основні партнерства та програми, а також інструменти для боротьби з матеріалами із зображенням сексуального насильства над дітьми, які ми будемо постійно доповнювати новими даними та рекомендаціями. Варто відзначити, що цей сайт призначений для представників громадських організацій, правоохоронних органів та уряду, з якими ми хочемо поділитися нашим підходом з питань захисту дітей в Інтернеті. Наша мета – спрямовувати власні технічні знання на розробку та безкоштовне поширення технологій, що допоможуть організаціям виявляти й видаляти матеріали із зображенням сексуального насильства над дітьми, а також допомогти цим організаціям покращити свої технічні можливості для боротьби з сексуальним насильством над дітьми в Інтернеті.
Ми створюємо власні програми та співпрацюємо з багатьма організаціями, щоб запобігти та захистити якомога більше дітей від сексуального насильства в Інтернеті. Крім того, щороку Google пропонує неурядовим та благодійним організаціям, що мають гарячі лінії для жертв і повідомлень про сексуальне насильство над дітьми, 120 000 доларів США на безкоштовну рекламу в рамках програми
Google Рекламні гранти. Ця програма пропонує підтримку й навчання, допомагаючи неприбутковим організаціям якомога ефективніше зв'язуватися з людьми та дозволяє їм безкоштовно розміщувати оголошення про свої послуги в Пошуку Google.
Для більш ефективної протидії порушенням на наших платформах і в сервісах ми пропонуємо партнерам ряд інструментів для боротьби із сексуальним насильством над дітьми.
Content Safety API – це ефективний інструмент, розроблений Google, який використовує штучний інтелект, щоб допомагати організаціям краще сортувати за пріоритетом матеріали із зображенням сексуального насильства над дітьми. Наприклад, уявіть людину, яка працює в організації, що бореться з розповсюдженням матеріалів із сексуальним насильством над дітьми. Вона має знайти 7500 прикладів таких матеріалів серед 100000 потенційних зображень із порушеннями. Якщо розгляд одного зображення займає 10 секунд, за тиждень працівник зможе перевірити лише 14 400 зображень і знайти серед них 1070 порушень. Завдяки Content Safety API, що сортує матеріал за пріоритетом, за той самий час можна буде знайти 7000 зображень із сексуальним насильством над дітьми. Ефективність зросте на 700%. Він є безкоштовним для неурядових організацій і приватних компаній, щоб допомагати їм захищати дітей.
Щоб почати використовувати сервіс Content Safety API, неурядові організації, які спеціалізуються на боротьбі із сексуальним насильством над дітьми, і приватні компанії, що прагнуть захистити свої платформи від матеріалів із зображенням сексуального насильства над дітьми, повинні зареєструватися й заповнити форму заявки
на сайті.
Функція пошуку сцен сексуального насильства над дітьми – це наша власна технологія, яку команда YouTube розробила для боротьби з таким контентом в Інтернеті. Це перша технологія, що використовує збіги хешу, щоб виявляти відомий контент із порушеннями, і дає змогу знаходити такий тип контенту серед великої кількості відео без порушень. Коли виявляється порушення, його позначають для партнерів, щоб ті могли поскаржитися на такий контент згідно з місцевими законами та нормами. Функцію пошуку сцен сексуального насильства над дітьми розроблено для відео, але завдяки Content Safety API від Google галузеві й неурядові організації-партнери мають доступ до низки інструментів із можливістю класифікації зображень на основі машинного навчання.
Докладніше тут.
Виявлення матеріалів із зображенням сексуального насильства над дітьми та боротьба з їх поширенням – це постійний виклик. Уряди, правоохоронні органи, неурядові організації та галузь разом відіграють важливу роль у ньому. Ми постійно перевіряємо й адаптуємо наші системи та правила, щоб бути в курсі нових тенденцій і загроз, а також впроваджувати найкращі нові технології, які допоможуть якомога ефективніше захищати дітей в Інтернеті. Щоб дізнатися більше про нашу політику щодо безпеки дітей, перегляньте
Правила спільноти YouTube і
Центр безпеки Google.
Автор: Олег Якимчук, директор з питань взаємодії з органами державної влади Google Україна
Немає коментарів :
Дописати коментар