Ви коли-небудь замислювалися, що просувати в Інтернеті можна не тільки компанію або людину, а й цілу область чи місто? Сьогодні ми раді представити результати проектів цифрового перетворення Львова та Рівненської області.
Завдяки зусиллями партнерів проекту - Google Україна, Львівської міської ради, Рівненської обласної ради та Рівненської ОДА - а також справжнім ентузіастам із спільноти Google Картограф на Google Картах з'явилося понад 2000 об'єктів соціального, туристичного та громадського значення.
Тепер мешканці та гості Львова та Рівненщини зможуть знайти на Картах Google більш детальну інформацію про соціально значущі об'єкти, такі як, аптеки, дитячі садки, бібліотеки, музеї і т.д, включаючи не тільки місце розташування, але й години роботи, контактну інформацію.
Ось приклад того, як виглядала карта центру міста Острог Рівненської області до
і після проекту.
Перш ніж вирушити в подорож в нові місця, ми часто вивчаємо на картах локацію; що цікавого знаходиться поруч, що варто подивитися, особливо, якщо часу не надто багато. Завдяки величезній роботі, проведеній командою проекту, на карти були нанесені 360-градусні панорами - фотосфери, і будь-який користувач не тільки з України, але будь-якої країни світу зможе відкрити для себе ще невідомі куточки Рівненщини і Львова.
Крім того завдяки новим технологіям можна здійснити справжню віртуальну подорож такими цікавими місцями, як найстаріший вищий навчальний заклад України
Острозька Академія, пройтися залами
Рівненського обласного краєзнавчого музею. Вперше на карти нанесено фотосфери одного з найромантичніших місць в Україні -
Тунелю кохання в Клевані, Рівненська область, і перш ніж зробити реальну подорож в це незвичайне місце, ви можете спочатку побродити залізничною колією під арочними склепіннями дерев, не відходячи від екрану свого комп'ютера.
У Львові вперше стало можливим віртуально прогулятися мальовничими парками міста:
Стрийським,
Шевченківським гаєм,
парком ім. Івана Франка, відвідати всередині відомі музеї та собори, наприклад,
Латинський кафедральний собор,
Бернардинський костел св. Андрія,
собор св. Юри, відвідати затишні куточки історико-меморіального музею-заповідника Личаківський цвинтар, одного з найстаріших в Україні, та інші культурні об’єкти.
І хто знає, можливо наступного разу така віртуальна подорож стане реальною!
Однією з важливих складових проекту стала і серія освітніх семінарів, присвячених важливій ролі цифрових технологій в державному управлінні та місцевому самоврядуванні. Провідні експерти Google з України, Швейцарії та Ірландії розповіли про основні тенденції і дали практичні поради щодо використання онлайн-інструментів Google в роботі, як ефективніше використовувати сучасні цифрові технології та сервіси Google для просування свого бізнесу; а також, як користуватися Картографом Google і долучитися до процесу удосконалення карт рідного регіону.
Дмитро Шоломко, директор Google Україна: “Нам приємно, що проект цифрового перетворення регіонів України викликав таку велику зацікавленість, як серед представників державних установ, бізнесу, так і молоді. Ми не збираємося зупинятися на цьому, адже сучасна карта дуже швидко змінюється: постійно з'являються нові об'єкти, міняються адреси і назви існуючих установ і магазинів - і для цього потрібно вчасно все це відобразити на Карті Google. Ми дуже раді, що Рівненщина і Львів так активно долучилися до проекту, і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю”.
Партнерами проекту "Цифрове перетворення регіонів" стали Google Україна, Львівська міська рада, бізнес-спільнота "Клуб Ділових Людей", Львівська бізнес-школа Українського Католицького Університету, Рівненська обласна державна адміністрація та Рівненська обласна рада, бізнес-асоціація Рівненської області, Національний університет "Острозька академія "та Національний університет водного господарства та природокористування.
Автор: Олег Якимчук, директор зі співробітництва з органами державної влади, Google Україна
Немає коментарів :
Дописати коментар