Сьогодні платформа YouTube - це 1 мільярд користувачів щомісяця і 100 годин завантажених щохвилини відео. А це означає, що вибір контенту дуже великий і продовжує швидко збільшуватися. Питання полягає не в тому, що дивитися, а як авторам, які знімають відео, досягти успіху на платформі і знайти свого глядача.
До вашої уваги пропонуємо список основних порад, які варто знати кожному автору на платформі:
Контент
Цінність: Пам'ятайте, що на YouTube можна знайти будь-яку аудиторію і навіть найбільш нішова тематика матиме свого глядача. Головне - створювати такі відео, які будуть цікавими і цінними для вашого глядача. Цінність може полягати у вашій інформації або у розвазі, яку дають ваші відео.
Тематика: Створюйте відео під тренди та ті теми, які зараз активно обговорюються. Незабаром новорічні свята - користувачі будуть активно шукати відео рецептів святкових страв, рекомендації щодо вечірнього макіяжу, а також запальні хіти для вечірки. Хочете знати, що ще шукають? Рекомендуємо переглянути сторінку з
трендами.
Якість: Будь-яке відео може стати вірусним, але досягти стабільних переглядів і аудиторії вдається тим авторам, які створюють якісний контент. Освітлення, налаштування камери та вміння редагувати будуть помічені вашими глядачами. Якщо вам бракує знань, рекомендуємо переглянути
наші поради в Центрі для Авторів.
Оптимізація
Метадані: Якщо ваше відео присвячено виходу на ринок нової марки авто, то і в назві, і в описі, і в тегах до відео вам варто прописати назву моделі та ключові слова з даної тематики. Саме за цими словами ми знаємо, які відео показувати на різні пошукові запити користувачів.
Значки до відео: Значок до відео - це його титульна сторінка або обгортка. Якщо зображення чітко показує головну суть контенту, найяскравіший чи кульмінаційний момент, а також містить елементи брендування (логотип каналу або його назву) Ви точно зможете заінтригувати користувача клікнути на відео аби переглянути відео.
Анотації: Для того, щоб ваш глядач залишався на вашому каналі якомога довше, до кожного відео додайте анотацію на наступне, схоже за тематикою. Тоді ваш глядач не буде довго думати, що дивитися далі.
Плейлисти: У випадку, коли контенту за однією темою багато, є сенс його категоризувати в різні плейлисти - таким чином вашому глядачеві буде простіше шукати і переглядати ваші роботи.
Просування відео
У тому випадку, коли ваше відео не з'являється у результатах пошуку, по-перше, перечитайте пункт про метадані, а, по-друге, продумайте свою стратегію поширення відео. Це може бути просування у соціальних мережах, інших
сайтах та блогах, через
колаборацію (спільну роботу з іншими авторами на YouTube), або навіть через
платне просування на самій платформі.
Аудиторія
Нарощування кількості користувачів, які підписалися на ваш канал: Якщо у вашого каналу є обличчя, рекомендуємо автору відео звертатися до глядача з проханням підписатися. Так ви набагато швидше зможете зібрати постійну аудиторію каналу. Якщо ж у вас немає постійного ведучого, можна просто додати анотацію на сторінку підписки.
Коментарі: Просіть свою аудиторію залишати коментарі до відео, задавайте їм питання і відповідайте на кілька коментарів, щоб більше стимулювати до спілкування ваших глядачів.
Спільнота: Якщо ви зв'яжете свій канал зі сторінкою Google+, система зможе проаналізувати ваших користувачів і виявить найбільш лояльних з них, щоб ви могли з ними спілкуватися окремо і навіть створювати контент ексклюзивно для них.
Аналітика
Яке б рішення щодо свого каналу чи відео ви не приймали, рекомендуємо вам завжди аналізувати результати за допомогою статистики в Аналітиці YouTube. Цей потужний інструмент не лише покаже відео, які мають найвищу кількість переглядів, але й відео, які сподобалися вашим глядачам понад інші, анотації, які найчастіше давали трафік на інший контент, і навіть співвідношення переглядів зі сматрфонів та комп'ютерів.
Хочете знати більше? Рекомендуємо прочитати
Посібник для Авторів, а також записатися до
Академії Авторів. Дізнатися більше про Партнерську програму YouTube в Україні можна
тут.
Автор: Анна Граділь, менеджер Партнерської програми YouTube
2 коментарі :
меня намного больше интересует как эту ерунду вообще выключить и пользоваться ютубом как обычный пользователь, БЕЗ необходимости создавать канал(который мне не нужен), рекламировать его (не нужно), и прочей нынешней дебилизации всего гугля.
Вас никто и не заставляет создавать или же продвигать свой канал. Он создается автоматически, при регистрации.Выкладывать туда видео или нет, решать Вам. Весь остальной функционал YouTube так же доступен без поддержки своего канала.
Дописати коментар