У січні ми запросили юних вчених з усього світу
надсилати нам свої ідеї, які можуть змінити світ на краще. І після напружених кількох місяців
судді Google Science Fair 2013 обрали фіналістів першого туру.
Другий рік поспіль до числа 90 регіональних фіналістів потрапляють українські юні вчені.
Цього року ними стали Микита Гордієнко з Києва у віковій категорії 13-14 років та Зеновія Швайка зі Львова у віковій категорії 17-18 років. Проект Микити Гордієнка присвячено реалізації альтернативної ідеї “розумного будинку” за допомогою звичайного смартфону та NFC-міток. Екологічний проект Зеновії Швайки спрямований на створення автономного пристрою для врятування риби від удушення під льодом.
На третій щорічний конкурс ми отримали тисячі заявок з більш ніж 120 країн. Наше журі вкотре було вражено якістю інноваційних наукових проектів. Перед ними було нелегке завдання оцінити творчість, наукові заслуги і глобальне значення кожного проекту, щоб обрати з тисяч робіт лише 90 фіналістів.
Теми проектів-фіналістів цього року були дуже різними: від використання
бананової шкірки для виробництва біопластика до
зеленої технології очищення води. Ми також раді повідомити, що з 90 регіональних фіналістів 15 проектів отримують шанс позмагатися й за нагороду
Scientific American Science in Action Award.
27 червня ми оголосимо 15 глобальних фіналістів і володоря нагороди Science in Action Award. Ці молоді вчені відвідають штаб-квартиру Google в Каліфорнії, щоб 23 вересня взяти участь в нашій святковій події, присвяченій визначенню переможця.
Дякуємо всім учасникам, які представили свої проекти, ми дуже цінуємо вашу кропітку роботу! Якщо ви хочете отримати повідомлення про початок реєстрацї на Google Science Fair 2014, будь ласка,
натисніть тут.
Вітаємо 90 регіональних фіналістів і бажаємо всім перемоги!
Автор: Марина Тарасова, менеджер зі зв’язків з громадськістю Google Україна
Немає коментарів :
Дописати коментар