Давайте поговоримо
про кнопку +1 і поради стосовно того, як відстежувати її вплив на ефективність вашого сайту за допомогою
Інструментів для веб-майстрів.
Кнопка +1 допоможе вам розширити аудиторію, оскільки дає користувачам можливість рекомендувати ваш вміст своїм друзям і контактам. Натискаючи кнопку +1 на вашому сайті, користувач має можливість поділитися посиланням на нього зі своїми контактами через потік Google+. Завдяки цьому ви зможете розширити свою аудиторію, охопивши не тільки наявних шанувальників, а й кола їхніх друзів.
Розмістіть кнопку +1 на своїх сторінках, щоб користувачі змогли рекомендувати ваш вміст. Радимо розміщувати кнопку в верхньому та нижньому колонтитулах сторінки, а також на сторінках, якими діляться найчастіше (наприклад, статті або сторінки продуктів).
Окрім того, друзі та контакти користувача бачитимуть рекомендації +1 у релевантних результатах пошуку на сайті Google.com, що допоможе вашій веб-сторінці вирізнитися з-поміж інших. Скажімо, Віталій – прихильник вашого вмісту. Він натискає на вашому сайті кнопку +1. Коли подруга Віталія Ірина входить у свій обліковий запис Google, шукає в мережі Google.com і бачить у результатах пошуку вашу веб-сторінку, вона побачить під нею примітку про те, що Віталій поставив цій сторінці +1. Завдяки цій примітці Ірина зверне на ваш сайт особливу увагу, оскільки він для неї персонально релевантний. Коли потенційні відвідувачі бачитимуть рекомендації від своїх друзів і контактів у результатах пошуку Google, ви спостерігатимете підвищення обсягу та якості трафіку від Google на своєму сайті.
Наскільки ефективна для вашого сайту кнопка +1 зараз? Дізнатися про це можна з трьох
звітів служби "Інструменти для веб-майстрів":
- Діяльність: перегляньте загальну кількість оцінок +1, поставлених вашим сторінкам.
- Аудиторія: ознайомтеся з анонімними сукупними відомостями про користувачів, які поставили вашим сторінкам +1 (у тому числі про загальну кількість унікальних користувачів, їх місцезнаходження, вік і стать).
- Вплив пошуку: порівняйте рейтинг кліків для показів результатів пошуку з оцінкою +1 і загальний рейтинг кліків для всіх показів, щоб визначити, як оцінки +1 впливають на ефективність вашого сайту.
Почніть використовувати кнопку +1 на своїх сторінках уже сьогодні: просто
згенеруйте невеликий фрагмент коду та вставте його в HTML-код вашого сайту, так само як вставляли код оголошення Google AdSense. Розмір і макет кнопки +1 також можна буде налаштувати для вашого сайту. Щоб отримати довідку з використання кнопки +1, відвідайте сторінку
поширених запитань про Google+ для веб-майстрів.
Сторінка Google+ – це обличчя вашого сайту в службі Google. Вона надає низку інструментів, які допоможуть вам у новий спосіб охопити потрібну аудиторію. На своїй +Cторінці ви можете поділитися статтями, фотографіями, відеороликами YouTube і навіть розміщувати трансляції наживо. Крім того, ця сторінка містить кнопку +1, натиснувши яку, користувачі зможуть порадити вас іншим. Вважайте сторінку Google+ своєрідним доповненням до свого сайту, що дозволяє збільшувати й відстежувати взаємодію з користувачами, перш ніж спрямовувати їх до іншого чудового вмісту, розміщеного на ваших сторінках.
Створити сторінку Google+ дуже просто, для цього вам знадобиться лише кілька хвилин. Щойно ви створили свою власну +сторінку, обов’язково налаштуйте канал із вмістом і регулярно оновлюйте його публікації.
Одним із найкращих способів взаємодії з користувачами через таку сторінку є регулярне проведення відеозустрічей у
Google+ Hangouts. Відеозустрічі (Hangouts) – це безкоштовні групові сеанси онлайн-відеочату, у яких може брати участь до 10 осіб. Цей відочат допоможе вам стати ближче до своїх користувачів, незалежно від того, у якій країні світу вони перебувають. Усім відомо, що спілкування віч-на-віч передає набагато більше, ніж прості друковані повідомлення. Тому, якщо ваш сайт пов’язаний із хобі, спробуйте розмістити майстер-класи через Hangouts, або запросіть читачів обговорити статтю, яку нещодавно опублікували.
Крім того, ви маєте можливість транслювати свою відеозустріч на весь світ за допомогою
Hangouts on Air. Хоча активну участь у чаті може брати до 10 осіб, будь-хто може переглянути пряму трансляцію через сторінку Google+, канал YouTube чи навіть через ваш власний сайт. Кожна трансляція Hangout on Air автоматично записується і зберігається в каналі YouTube, завдяки чому ви зможете пізніше відредагувати й поширити цей вміст. Незалежно від того, чи це буде інтерв’ю з фахівцем, тур за лаштунки вашої компанії, чи ви просто хочете показати свою кімнату в усьому світі – трансляції Hangouts on Air надають вам змогу спілкуватися з вашими користувачами по-новому.
Щоб створити сторінку Google+ для свого сайту і розпочати спілкуватися в Hangouts, увійдіть у власний профіль у Google+ і дотримуйтеся
простих інструкцій. Ви зможете додати детальну інформацію про власний сайт і завантажити фотографію свого профілю, щоб користувачі могли легко впізнати вас. Щоб дізнатися більше про початок роботи із +Сторінками, відвідайте
довідковий центр Google+.
Автор: Арлін Лі, команда Inside AdSense
Немає коментарів :
Дописати коментар