Двадцять один з найяскравіших молодих науковців зібралися сьогодні в штаб-квартирі Google в Маунтін-В'ю, щоб відсвяткувати свої досягнення і представити свої проекти поважним суддям у фіналі Google Science Fair.
Ці 15 проектів, включно з українським, було обрано серед тисяч проектів з понад 100 країн світу, вони вразили суддів темами, яких торкалися: від вивчення раку до забезпечення водою фермерів посушливих районів, від 3D-електроніки до захворювань мозку. Перед суддями постало нелегке завдання визначити найкращих, и ми раді оголосити три проекти, які стали переможцями в цьогорічному конкурсі Google Science Fair:
- Категорія 13-14 років: Джона Кон (Jonah Kohn) (США) — проект під назвою “Good Vibrations: Improving the Music Experience for People with Hearing Loss Using Multi-Frequency Tactile Sound” (Позитивні вібрації: покращення якості сприйняття музики для людей із втратою слуху за допомогою багаточастотного відчутного звуку) - допомога людям із вадами слуху почути музику, використовуючи багаточастотний тактильний звук.
- Категорія 15-16 років: Іван Ервіас Родрігес (Iván Hervías Rodríguez), Маркос Очоа (Marcos Ochoa) та Сергіо Паскуаль (Sergio Pascual) (Іспанія) — проект “La Vida Oculta del Agua (Таємне життя води).” Іван, Маркос та Сергіо дослідили мікроскопічне життя у чистій воді, задокументували, які організми живуть у краплині води, та як ці організми впливають на оточуюче нас середовище.
- Категорія 17-18 років та Гран-Прі конкурсу: Бріттані Венгер (Brittany Wenger) (США)— проект “Global Neural Network Cloud Service for Breast Cancer” (Всесвітня хмарна нейромережа для обробки даних для діагностування раку молочної залози), який досліджує переваги хмарних сервісів для правильного діагностування раку грудей лікарями, для чого Бріттані створила спеціальний додаток.
Кожен із переможців отримає призи від компанії Google та наших партнерів: CERN, LEGO, National Geographic та Scientific American. Також ввечері ми вітатимемо Сахіве Шонгве та Бонхе Махлалела зі Свазіленду, володарів призу Scientific American Science in Action.
Цього року судді були вражені рівнем усіх проектів. Ми аплодуємо кожному учасникові, хто подав свій проект на конкурс Google Science Fair 2012, та сподіваємось побачити іноваційні та цікаві проекти молодих науковців в майбутньому.
Автор: Крістін Фронделла (Cristin Frodella), Google in Education
Немає коментарів :
Дописати коментар